Маршрутизатори


Маршрутизатор Netis N1 AC1200

Маршрутизатор Netis N1 AC1200

Netis N1 AC1200 – стационарный Wi-Fi роутер, который создан для обеспечения поме...

1 424 грн

Маршрутизатор ASUS RT-AC51U

Маршрутизатор ASUS RT-AC51U

Популярный бренд Asus представил универсальный стационарный роутер Asus RT-AC51U...

1 514 грн


Стаціонарний 3G Wi-Fi роутер: що являє собою цей пристрій?

Чи може сучасна людина на сьогоднішній день уявити своє життя без інтернету? Є великі сумніви щодо цього. Це і не дивно, адже Всесвітня павутина відкриває користувачеві безмежні можливості: всі сучасні фільми, серіали та відео, цікаві та захоплюючі ігри, спілкування у різних соціальних мережах, доступ практично до всієї інформації – все це надбання інтернету. Більше того, жодна організація вже не обходиться без онлайн мережі, тому інтернет життєво необхідний не тільки для розваг і зв'язку, а й для роботи, особливо якщо йдеться про бізнес-проекти.

Час не стоїть на місці, і ми постійно можемо спостерігати за розвитком технічного прогресу. Кілька років тому стали популярними такі гаджети, як смартфони та планшети, які щільно увійшли в життя людей і додали до неї зручності та практичності. Але без інтернету будь-який девайс можна назвати марною штукою, а користуватися мобільним інтернетом не завжди зручно, та й зі швидкістю можуть бути проблеми. Однак вихід знайдено: поява стаціонарних Wi-Fi роутерів повністю вирішила дану дилему - тепер, перебуваючи вдома або на роботі, можна підключитися до високошвидкісного, якісного інтернету і вільно виходити в мережу, причому робити це можна одночасно з кількох пристроїв.

Отже, стаціонарний Wi-Fi роутер - це пристрій, що роздає дротовий інтернет на кілька різних гаджетів. Це може бути комп'ютер, ноутбук, нетбук, смарт-телевізор, смартфон, планшет та інші девайси з функцією Wi-Fi. Інтернету. Тим більше, що підключити диво-техніку нескладно: гаджет живиться від мережі потужністю 220V, тому його досить просто включити в розетку. Результат неодмінно порадує наявністю сигналу в радіусі до 200 м, при цьому сигнал можна підсилити, збільшивши тим самим площу розповсюдження інтернету – вирішать додаткові антени.

Стаціонарні 3G WiFi роутери, як правильно зробити вибір?

На сьогодні вже існують досить потужні мобільні роутери, які за характеристиками не надто поступаються стаціонарним. Однак якщо мета придбання роутера – забезпечити інтернетом дачний будинок або великі офісні приміщення, рекомендується все ж таки віддати перевагу перевіреному варіанту, а саме – стаціонарному роутеру, оскільки він має ширші можливості щодо покриття. До одного такого пристрою можна підключитися з 250 девайсів відразу.

При виборі роутера потрібно враховувати свої побажання, відштовхуючись від мети застосування Всесвітньої павутини. При цьому слід звернути увагу на такі параметри:

- Виробник;
- швидкість інтернету;
- радіус дії;
- кількість антен, що підключаються.

Підібрати роутер для себе можна абсолютно будь-хто, враховуючи власні потреби та матеріальні можливості.